باربری ولنجک | اتوبار ولنجک |22631175-021

باربری ولنجک

باربریر متین بار شعبه باربری ولنجک با سالها تجربه و سابقه در ارائه خدمات باربری. همواره توانسته است که بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به مشتریان و شهروندان عزیز تهرانی ارائه نماید. این شرکت باربری با دارا بودن نیروی کار مجرب اعم از متخصصین بسته بندی، کارگران پر تجربه در حمل و نقل بار ، رانندگان آشنا به مسیر. و تجهیزات حمل بار لوکس آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم است.

همکاران ما در اتوبار ولنجک ، به منظور بسته‌ بندی تخصصی لوازم و اثاثیه‌های شما شهروندان گرامی . از باکس‌های و کارتن‌های محکم همراه با چسب‌های ضد ضربه و ضربه‌گیرهای حبابی و ضد رطوبت استفاده می‌نماید. تا از صدمه رسیدن به لوازم حساس و شکستنی شما جلوگیری نماید و یک حمل بار مطمئن و بدون دغدغه را برای شما مشتریان گرامی فراهم نماید.

باربری متین بار

 

اتوبار ولنجک

انتخاب یک باربری مطمئن و ایمن به منظور انجام خدمات حمل و نقل و باربری از اهمیت زیادی برخوردار است. این واقعیت که اسباب کشی می تواند پیچیده باشد درست است؛ اما هیچ دلیلی برای استرس و نگرانی وجود ندارد. با کمی تحقیق و برنامه ریزی، می توانید از کلاهبرداری شرکت های باربری و اتوبار جلوگیری نمایید. و بسیاری از استرس های ناشی از اثاث کشی در مسافت های طولانی را از بین ببرید. در واقع با انتخاب یک باربری مطمئن و یک باربری ایمن می توان بسیاری از نگرانی ها را در حمل اثاثیه منزل به خصوص در ارسال بار به شهرستان های دیگر برطرف نمود. شرکت اتوبار ولنجک با داشتن بیشترین سطح رضایت و اعتماد مشتریان در طول یک دهه فعالیت ثابت نموده که این سطح از اعتماد ناشی از داشتن ویژگی‌های خوب یک شرکت باربری است.

 

شماره های تماس متین بار تهران شعبه باربری ولنجک

021-22631175

021-88429187

مدیریت     09129351840