باربری مجیدیه | اتوبار مجیدیه | 88429187-021

باربری مجیدیه

باربری متین بار شعبه باربری مجیدیه یکی از با سابقه‌­ترین باربری­‌ها در سطح استان تهران می­‌باشد. که توانسته است با تضمین کیفیت، رضایت مشتریان محترم را جلب نماید.  و مفتخر است که در آینده نیز مانند گذشته در ارائه خدمات به همشهریان محترم منطقه دزاشیب تهران تلاش نماید.

شما شهروندان گرامی ساکن مجیدیه تهران میتوانید بسته بندی اثاث منزل. و همچنین بسته بندی لوازم اداری و شرکتی خود را به ما بسپارید. تا در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید. ؛ و در کنار آن از صحت و عدم آسیب رسیدن به اسباب و اثاثیه های خود در طول فرایند باربری. و حمل بار خود مطمئن شده و قیمت و هزینه نهایی اسباب کشی خود را نیز کاهش دهید. واقعیت این است بسته بندی اسباب و اثاثیه کاری تخصصی است. و نیاز به تجربه  و مهارت زیادی دارد. عدم رعایت نکات حتی خیلی  کوچک هم می تواند منجر به آسیب های جدی به لوازم و خسارت های مادی و معنوی گردد.

شماره های تماس باربری متین بار تهران شعبه مجیدیه

021-22631175

021-88429187

 021-44293294

09129351840

اتوبار مجیدیه

اتوبار مجیدیه به منظور رفاه حال شهروندان عزیز به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات باربری. از صفر تا صد و پله به پله به شما مشتریان گرامی است. فقط کافی است در هر ساعتی از شبانه روز با همکاران ما در شرکت باربری الهیه تماس بگیرید.

ما در باربری متین بار شعبه مجیدیه با دارا بودن افراد زبده در این زمینه در سریعترین زمان تمام پروسه حمل بار و اثاث کشی شما را به بهترین شیوه انجام می دهیم. شرکت باربری مجیدیه مفتخر است که همواره با پایبندی به اخلاق و انصاف، هزینه‌های شما همشهریان محترم را در خدمات حمل و نقل بار کاهش داده است. شعار اصلی ما همیشه ارائه یک باربری ارزان همراه با قیمت های مناسب با بهترین کیفیت بوده است

باربری متین بار