باربری ستارخان | اتوبار ستارخان | 44293294 | 09129351840

باربری ستارخان با کادری مجرب و ماشین های استاندارد در خدمت شما عزیزان میباشد. شماره های تماس ما: 22631175-021    –   44293294-021

باربری ستارخان

باربری ستارخان با داشتن سرویس بسته بندی به وسیله کارگران متخصص.  و همچنین استفاده از ماشینهای سالم و تمیز در خدمت مشتریان عزیز میباشد.

با توجه به اینکه تمام انسان ها روی وسایل و لوازم زندگی و کار خود حساس میباشند و در طول سالیان  اثاثیه های خود را تهیه نموده اند.  قطعا جابه جا کردن آنها با استرس بیشتری همراه است. از طرف دیگر بالا بودن حجم کار در یک اثاث کشی کامل از قبیل تهیه باکسهای مناسب بسته بندی،  بسته بندی اثاثیه و لوازم حساس و شکستنی و جابه جایی آنها مخصوصا در مجتمع های چند طبقه و همچنین بارگیری صحیح و بادقت آنها و…. میتواند سختی کار را چند برابر کند. باربری متین بار تمام این خدمات را به بهترین شکل ممکن انجام میدهد. و خدمات با بالاترین کیفیت ارائه میگردند. تا لوازم و اثاثیه های شما بدون آسیب و صدمه رسیدن به انها به مقصد برسد. و حتی ما با بیمه نمودن کالای شما متضمن سلامت بار شما خواهیم بود.

اتوبار ستارخان

از ویژگی های یک شرکت باربری خوب در تهران این است که متخصص در امر بسته بندی، حمل و جابجایی بار و اثاثیه منزل و ادارات با استفاده از بهترین امکانات بسته بندی باشد. که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی و حمل به بار به تمام نقاط کشور باشد. شرکت اتوبار ستارخان دارای تجهیزات و ابزارهای مدرن مورد نیاز در بسته بندی بوده و تمامی نیازهای شما در زمینه بسته بندی بار را به روشهای مدرن برطرف می نماید.

باربری متین بار تهران

 

 

شماره های تماس باربری متین بار تهران شعبه ستارخان

021-22631175

021-44293294

مدیریت  09129351840

باربری ستارخان با دارا بودن مجوز اتحادیه باربری آماده ارائه خدمات باربری و اسباب کشی. به شهروندان عزیز به صورت حمل ونقل داخل شهری و بین شهری است. همکاران ما در اتوبار ستارخان به منظور تسهیل امور باربری شما عزیزان همواره تلاش نموده. که با یک برنامه ریزی دقیق تمام خدمات باربری اعم از بسته بندی ، حمل و جابجایی اثاثیه ها و تحویل سالم آن در مقصد را فراهم نماید. ما در شرکت باربری متین بار تمام امکانات و تجهیزات مناسب و همچنین پرسنل حرفه ای و توانمند در تمام زمینه های اثاث کشی را در اختیار داریم.  و هر ساله توانسته ایم نشان اعتماد و افتخار را از شما مشتریان گرامی دریافت کنیم. فقط کافی است با ما شرکت باربری ستارخان تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.