باربری تهرانپارس | اتوبار تهرانپارس | 88429187-021

باربری تهرانپارس

شرکت باربری تهرانپارس با ده‌ها سال سابقه درخشان در امور باربری و اسباب کشی. به منظور بسته‌ بندی تخصصی لوازم و اثاثیه‌های شما شهروندان گرامی منطقه تهرانپارس تهران.  از باکس‌های و کارتن‌های محکم همراه با چسب‌های ضد ضربه و ضربه‌گیرهای حبابی و ضد رطوبت استفاده می‌نماید. تا از صدمه رسیدن به لوازم حساس و شکستنی شما جلوگیری نماید و یک حمل بار مطمئن و بدون دغدغه را برای شما مشتریان گرامی فراهم نماید.

باربری متین بار مفتخر است که به منظور رفاه حال شهروندان عزیز به صورت ۲۴ ساعته. و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل خدمات باربری را برای همشهریان عزیز انجام دهد. فقط کافی است با همکاران ما در اتوبار تهرانپارس تماس بگیرید. تا کیفیت و تمایز ارائه خدمات حمل بار و اسباب کشی را تجربه نمایید.

باربری متین بار

اتوبار تهرانپارس

اتوبار تهرانپارس تمام خدمات باربری اعم از بسته‌بندی تخصصی، کارگران ماهر در امور حمل و نقل. و اسباب کشی ، تجهیزات و ماشین‌های حمل بار مطمئن را برای شما فراهم می‌کند. و می‌تواند یک حمل بار با کیفیت و بدون استرس را از مبدا تا مقصد برای مشتریان گرامی به انجام رساند. متخصصان شرکت باربری تهرانپارس با گذراندن دوره های آموزشی و با تخصص کامل. اسباب و لوازم حساس و سنگین و نیمه سنگین شما عزیزان را از طریق کارتن ها و جعبه های مخصوص بسته بندی می نمایند. و در ماشین آلات سنگین و مناسب حمل بار قرار می دهند و در نهایت صحت و سلامت به محل مورد نظر انتقال می دهند.

شماره های تماس باربری متین بار تهران شعبه تهرانپارس

021-88429187

021-22631175

09129351840