باربری تجریش | اتوبار تجریش | 22631175 | 09129351840

باربری تجریش

از ویژگی های یک شرکت باربری خوب این است که همواره در تلاش برای بهبود خدمات ارائه شده.  و ارتقای سطح کیفی در کنار ارائه راهکارهای جدید به منظور تسهیل امور حمل و نقل و اسباب کشی است. یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که هر شرکت باربری باید داشته باشد. دارا بودن مدیریت توانمند و منظم است که این امر قطعا منجر به تعامل بیشتر نیروی همکار در شرکت و در نتیجه رضایت بیشتر مشتری است. ما در باربری تجریش با دارا بودن افراد زبده در این زمینه در سریعترین زمان تمام پروسه حمل بار و اثاث کشی شما را به بهترین شیوه انجام می دهیم.

شماره های باربری متین بار شعبه تجریش

021-22631175

021-88429187

021-44293294

مدیریت   09129351840

 

اتوبار تجریش

هدف ما در اتوبار تجریش ارائه بهترین و پرکیفیت ترین خدمات باربری است. که موجب صرفه جویی در هزینه و زمان شما شود.  در کنار همه اینها یک شرکت باربری خوب. باید بتواند خدمات بسته بندی را به صورت صفر تا صد برای مشتریانش فراهم آورد. که این کار را نیز ما در اتوبار تجریش برای شما فراهم نموده ایم.  فقط کافی است با همکاران ما تماس بگیرید و نوع بسته بندی خود را به اطلاع آنها برسانید.  تا در سریعترین زمان ممکن نیروهای متخصص بسته بندی اعم از خانم و آقا را به محل شما بفرستند. حمل اثاثیه منزل بدون آسیب رساندن به آنها و نحوه انجام اثاث کشی یکی از پر استرس ترین فعالیت های شهروندان می باشد.

اثاث کشی و اسباب کشی تنها به این معنی نیست که وسایل و لوازم به هر شکلی جابه جا شوند.  بلکه نحوه درست جابه جایی اثاثیه و لوازم منزل و چیدمان درست آنها در هنگام بارگیری یکی از مهمترین بخشهای انجام یک باربری خوب و مطمئن است. در باربری شبانه روزی تجریش این خدمات به بهترین شکل ممکن انجام میگیرد و خدمات با بالاترین کیفیت ارائه میگردند تا لوازم و اثاثیه های شما بدون آسیب و صدمه رسیدن به انها به مقصد برسد و حتی ما با بیمه نمودن کالای شما متضمن سلامت بار شما خواهیم بود.

باربری متین بار

 

باربری با وانت بار

یکی از نکات مهمی که همشهریان عزیز هنگام تماس با شرکت باربری تجریش باید مد نظر داشته باشند این است که وزن تقریبی بار خود را بدانند که هنگام سفارش ماشین متناسب با وزن و نوع بار آنها ارسال شود و هزینه اضافی پرداخت ننمایید. اگر میزان بار شما کمتر از یک نیسان یا کامیونت است بهترین گزینه انتخاب باربری با وانت بار برای شماست که هزینه کمتری نسبت به نیسان یا کامیونت دارد. وانت های باربری در اتوبار تجریش همواره همراه با ضربه گیرهای پوششی متناسبی هستند. که از آسیب رسیدن به بار شما جلوگیری میشود.

 

 

باربری متین بار با کادری پر تجربه ، تعرفههای ارزان همراه با تخفیف ، آماده ارائه خدمات باربری در طول شبانه روز به شماست. 021-22631175 021-88429187