باربری الهیه | اتوبار الهیه |22361175| 09129351840

باربری الهیه

حمل اثاثیه منزل و اثاث کشی در هر نقطه جهان که باشد را میتوان سهل و آسان نمود. البته به شرطی که با برنامه ریزی و توسط شرکتی با اعتبار انجام شود. اما از آنجایی که اکثر افراد تجربه مناسبی را از حمل اثاثیه منزل نداشته اند. موجب شده است اسباب کشی کمی طاقت فرسا و استرس زا تصور شود. حمل اثاثیه منزل در الهیه تهران را به شرکت باربری متین بار شعبه باربری الهیه بسپارید. که با سابقه ای طولانی در امر اسباب کشی، شناخت کامل محله های شهر تهران، سبک های مختلف زندگی افراد، آشنایی و تهیه ی ملزومات یک اسباب کشی آسان. با تکیه بر رزومه ی طولانی و درخشان خود با کمک پرسنل زبده و مجرب خود. همواره توانسته است بهترین خدمات باربری را برای مشتریان و شهروندان عزیز ارائه نماید.

شماره های تماس باربری متین بار تهران شعبه الهیه

021-22631175

021-88429187

021-44293294

اتوبار الهیه

اتوبار الهیه به منظور رفاه حال شهروندان عزیز به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات باربری. از صفر تا صد و پله به پله به شما مشتریان گرامی است. فقط کافی است در هر ساعتی از شبانه روز با همکاران ما در شرکت باربری الهیه تماس بگیرید.

از ویژگی های یک شرکت باربری خوب این است که همواره در تلاش برای بهبود خدمات ارائه شده میباشد. و ارتقای سطح کیفی در کنار ارائه راهکارهای جدید به منظور تسهیل امور حمل و نقل و اسباب کشی است. یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که هر شرکت باربری باید داشته باشد.  دارا بودن مدیریت توانمند و منظم است که این امر قطعا منجر به تعامل بیشتر نیروی همکار در شرکت است. و در نتیجه رضایت بیشتر مشتری است. ما در باربری متین بار شعبه الهیه  با دارا بودن افراد زبده در این زمینه در سریعترین زمان تمام پروسه حمل بار و اثاث کشی شما را به بهترین شیوه انجام می دهیم. شرکت باربری الهیه مفتخر است که همواره با پایبندی به اخلاق و انصاف، هزینه‌های شما همشهریان محترم را در خدمات حمل و نقل بار کاهش داده است. شعار اصلی ما همیشه ارائه یک باربری ارزان همراه با قیمت های مناسب با بهترین کیفیت بوده است.

باربری متین بار

باربری ارزان

هزینه حمل بار و باربری در الهیه به مناطق مختلف دیگر تهران یا شهرستان مانند قیمت یک کالای ثابت نبوده. که همیشه مشخص باشد بلکه بر اساس عوامل مختلف میتواند متغیر باشد. قیمت و تعرفه باربری بر اساس نوع خدماتی که شرکت باربری مورد نظر ارائه می دهد؛ متفاوت است. و همچنین بر اساس عوامل مختلف دیگر متغیر بوده و نمی توان لیست کاملا دقیقی از قیمت خدمات باربری در الهیه ارائه نمود. به همین منظور اگر قصد دارید که تعرفه های باربری را در مناطق مختلف تهران به دست آورید. کافی است با همکاران ما در شرکت باربری الهیه تماس بگیرید. و با توضیح نوع بار و شرایط خاص آن مثلا اسباب کشی خانه آپارتمانی یا در یک مجتمع با تعداد طبقات زیاد و یا سایر خدمات باربری اعم از بسته بندی و حمل بار و … قیمت دقیق همراه با تخفیفات ویژه را دریافت نمایید.

 

باربری با وانت بار در محدوده الهیه

یکی از نکات مهمی که همشهریان عزیز هنگام تماس با شرکت باربری الهیه باید مد نظر داشته باشند این است که وزن تقریبی بار خود را بدانند که هنگام سفارش ماشین متناسب با وزن و نوع بار آنها ارسال شود و هزینه اضافی پرداخت ننمایید. اگر میزان بار شما کمتر از یک نیسان یا کامیونت است بهترین گزینه انتخاب باربری با وانت بار برای شماست که هزینه کمتری نسبت به نیسان یا کامیونت دارد. وانت های باربری در اتوبار الهیه  همواره همراه با ضربه گیرهای پوششی متناسبی هستند که از آسیب رسیدن به بار شما جلوگیری میشود.

 

باربری متین بار با کادری پر تجربه ، تعرفه های ارزان همراه با تخفیف ، آماده ارائه خدمات باربری در طول شبانه روز به شماست. 021-22631175 021-88429187