باربری اشرفی | اتوبار اشرفی | 44293294 | 09129351840

باربری اشرفی

شرکت باربری اشرفی تهران به منظور رفاه حال شهروندان بزرگوار. خدمات باربری و اسباب کشی را به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل. و بصورت صفر تا صد ارائه می نماید. و همواره به دنبال انجام یک اسباب ‎کشی سهل و آسان. و به دور از استرس بصورت کامل و با کیفیت بالا برای شما شهروندان گرامی بوده است. فقط کافی است با ما تماس بگیرید که تفاوت ارائه خدمات را ببینید. همچنین می توانید با مشاوران ما در اتوبار اشرفی نیز مشورت کنید. تا یک برنامه ریزی دقیق را به شما ارائه نمایند.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که هر شرکت باربری باید داشته باشد. دارا بودن مدیریت توانمند و منظم است. که این امر قطعا منجر به تعامل بیشتر نیروی همکار در شرکت و در نتیجه رضایت بیشتر مشتری است. ما در باربری متین بار با دارا بودن افراد زبده در این زمینه در سریعترین زمان تمام پروسه حمل بار و اثاث کشی شما را به بهترین شیوه انجام می دهیم. شرکت اتوبار متین بار مفتخر است که همواره با پایبندی به اخلاق و انصاف، هزینه‌های شما همشهریان محترم را در خدمات حمل و نقل بار کاهش داده است. شعار اصلی ما همیشه ارائه یک باربری ارزان همراه با قیمت های مناسب با بهترین کیفیت بوده است.

اتوبار اشرفی

یکی از موارد مهمی که شرکت های باربری در تهران باید به آن توجه داشته باشند این است که برای مسیرهای طولانی حتما ماشین باربری موردنظر از لحاظ فنی معاینه گردد. و در صورت عدم وجود هرگونه نقص فنی، بار مورد نظر را در آن سوار کرده و سپس شروع به حرکت نماید. اتوبار اشرفی و سایر شعبات اتوبار متین بار همواره تمام تجهیزات حمل بار و باربری خود را بررسی نموده و سعی نموده که از تجهیزات لوکس و مطمئن استفاده نماید که در حین حمل بار مشکلی به وجود نیاید.

هدف ما در این شرکت ارائه بهترین و پرکیفیت ترین خدمات باربری است. که موجب صرفه جویی در هزینه و زمان شما شود.  در کنار همه اینها یک شرکت باربری خوب باید بتواند خدمات بسته بندی را به صورت صفر تا صد برای مشتریانش فراهم آورد. که این کار را نیز ما در اتوبار   برای شما فراهم نموده ایم.  فقط کافی است با همکاران ما تماس بگیرید و نوع بسته بندی خود را به اطلاع آنها برسانید تا در سریعترین زمان ممکن نیروهای متخصص بسته بندی اعم از خانم و آقا را به محل شما بفرستند.

متین بار

شماره های تماس باربری اشرفی

021-44293294

021-22631175

021-88429187

مدیریت  09129351840

 

باربری اشرفی : پرسنل متعهد و مودب

یکی از معیارهای مهم و خوب یک شرکت باربری به خدمت گرفتن پرسنل خوب و مودب در زمینه های مختلف باربری است. باربری اشرفی با داشتن یک کادر مودب همواره در صورت بروز یک حرکت غیر اخلاقی از طرف نیروهای خود آنها را با جریمه های سنگین رو به رو میکند. و شماره اختصاصی را به منظور دریافت انتقادات و پیشنهادات و همچنین اعلام شکایات مشتریان در نظر گرفته است.

 

.باربری اشرفی: ارائه دهنده خدمات باربری داخل و خارج شهری ایمن و مطمئن از صفر تا صد با تعرفه‌های استثنایی 09129351840